Międzyzdroje - oceny wg. turystów:
średnia 3.94 na podstawie 103 opinii

Vienna House Amber Baltic ****

Promenada Gwiazd 1, Międzyzdroje
Promenada Gwiazd 1, Międzyzdroje
4.9/5.0 1

4-gwiazdkowy Hotel Amber Baltic, który znajduje się w przepięknych Miedzyzdrojach, tuż przy piaszczystej plaży jest idealnym miejscem by połączyc interesy z wypoczynkiem i rozrywką. Do dyspozycji są sale konferencyjne i bankietowe mieszczące do 400 osób. O atrakcje kulinarne i rozrywkę zadbają 3 restauracje, bary, kawiarnia, a także klub nocny "Plaża".

Hotel Amber Baltic**** oddaje do dyspozycji Gości  191 pokoi, także dla osób niepełnosprawnych, oraz 12 apartamentów i 2 suity.
Każdy pokój ma własny balkon, z którego, dzięki specyficznej architekturze, rozciąga się przepiękny widok na Bałtyk i szeroką, piaszczysta plażę.

Służbowy obiad czy rodzinne święto - każda okazja znajdzie spełnienie wśród różnorodnej oferty gastronomicznej Hotelu Amber Baltic. O atrakcje kulinarne i rozrywkę zadbają restauracje  "Chopin", "Brasserie" ,"Beach Bar", "Amber Bar", "Knajpka Piwna" oraz klub nocny "Plaża".
Hotel jest idealnym miejscem by połączyć interesy z wypoczynkiem i rozrywką.

Centrum Relaksu, to prawdziwa oaza przyjemnego wypoczynku. Kryty i otwarty basen, sauny, solarium, fitness studio oraz zabiegi hydroterapii zapewniają dobre samopoczucie naszym Gościom.
Wspaniałą rozrywką może być gra w kręgle lub golfa. Hotelowa plaża stanowi dodatkową atrakcję i możliwość uprawiania sportów wodnych. Goście hotelowi mogą korzystać z rowerów, sprzętu wodnego, parasoli i leżaków plażowych.
             
Także dla najmłodszych Hotel Amber Baltic jest prawdziwym rajem. Nie ma tu czasu na nudę! W naszym Mini Klubie dzieci znajdą fachową opiekę i mnóstwo zabaw.

Hotelowe Centrum Konferencyjne
jest znakomicie przygotowane do organizowania seminariów, sympozjów, szkoleń i konferencji oraz bankietów dla 400 osób. Wiedza,doświadczenie i jakość usług świadczonych przez nasz personel może być gwarancją
sukcesu każdej organizowanej przez nas imprezy

Sala Strauss - znajduje się na parterze hotelu. Jej uniwersalny wystrój pozwala na dowolną aranżację i wykorzystanie stosownie do indywidualnych potrzeb. Sala pomieści maksymalnie 32 osoby.

Sala Offenbach -  świetnie nadaje się do pracy w mniejszej grupie i konferowania. Maksymalnie pomieści 12 osób. Wykorzystywana na różnego rodzaju spotkania służbowe, zebrania, kolacje biznesowe i lunche konferencyjne.

Sale Lehar i Kalman – dwie bliźniacze stylowe sale połączone przesuwną ścianką, znajdujące się na parterze hotelu. Zaplecze gastronomiczne obu sal oraz bezpośrednie przyleganie do restauracji Brasserie i Chopin umożliwia organizowanie imprez
bankietowych, kolacji biznesowych i przyjęć.

Sala Casino - znajduje się parterze, posiada 250 m2 powierzchni oraz zaplecze gospodarcze i sanitarne, które gwarantują jej uniwersalne  wykorzystanie jako:
- Sala Balowa,
- Sala Konferencyjna,
- Sala do imprez integrancyjno-sportowych,
- Powierzchnia targowa,
- Możliwość prezentacji samochodów (dwa specjalne podjazdy od zewnątrz),
- Imprezy tematyczne (możliwość dowolnej aranżacji wnętrza).

Oceny turystów:
Średnia ocena:
4.88
Standard obiektu:
pokoje
łazienki
lokalizacja
jakość do ceny
obsługa
okolica
wyżywienie
zgodność z ofertą
dodaj opinieDodaj opinię
Opinie gości:
2019
zbyszek00
Obiekt o wysokim standardzie. Byłem służbowo.
Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
wyślij zapytanie o nocleg:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w ramach www.miedzyzdroje.com w celu przekazania ich do wybranego i dostępnego na stronie podmiotu/obiektu turystycznego, aż do momentu wycofania zgody.

Jestem świadoma/świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych przez wybrany podmiot turystyczny, z którym w tym zakresie powinnam/powinienem się skontaktować. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że niniejsza strona internetowa należy do serwisów internetowych IP:tourism, którego właścicielem jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX z siedzibą w Warszawie przy ul. Piastów Śląskich 49. Administratorem zbieranych danych osobowych za pośrednictwem niniejszej strony internetowej nie jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX, lecz podmioty turystyczne wybrane przez użytkownika strony, którym dane osobowe są na bieżąco przekazywane do wykorzystania i przetwarzania w celach odpowiedzi na zapytanie i w celach rejestracyjnych.

Ta reklama została wyświetlona : 5360293 razy

Ta reklama została wyświetlona : 5360293 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: Miedzyzdroje.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image