Międzyzdroje - oceny wg. turystów:
średnia 3.94 na podstawie 103 opinii

Rezydencja Bielik

Poprzeczna 4, Międzyzdroje
Poprzeczna 4, Międzyzdroje
4.8/5.0 1
Udogodnienia:
  • apartament
  • basen
  • internet / WiFi
  • akceptujemy karty kredytowe
  • kuchnia ogólnodostępna
  • parking strzeżony, garaż
  • sala sportowa
  • udogodnienia dla rodzin z dziećmi
  • pełny węzeł sanitarny
  • akceptujemy zwierzęta

Rezydencja "Bielik" jest położona w centrum Międzyzdrojów, przy promenadzie około 100 m od morza, a jednocześnie w zacisznym miejscu.
Architektura budynku, jak i wyposażenie utrzymane są w nowoczesnym stylu. Rezydencja dysponuje 44 apartamentami i studiami dla 2-4 osób z łazienkami, aneksami kuchennymi i balkonami.
Teren obiektu wraz z miejscami parkingowymi jest chroniony przez całą dobę. Do dyspozycji gości: bistro, sala fitness, sala masażu, sala klubowa, winda oraz na dachu taras słoneczny z leżakami i ciekawym widokiem na miasto. Rezydencja przyjmuje czworonożnych przyjaciół swoich gości.

Oceny turystów:
Średnia ocena:
4.75
Standard obiektu:
pokoje
łazienki
lokalizacja
jakość do ceny
obsługa
okolica
wyżywienie
zgodność z ofertą
dodaj opinieDodaj opinię
Opinie gości:
2019
kryśka
jako, że miejsce jest przyjazne zwierzętom na wspólny odpoczynek zabrałam mojego psiaka.
Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
wyślij zapytanie o nocleg:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w ramach www.miedzyzdroje.com w celu przekazania ich do wybranego i dostępnego na stronie podmiotu/obiektu turystycznego, aż do momentu wycofania zgody.

Jestem świadoma/świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych przez wybrany podmiot turystyczny, z którym w tym zakresie powinnam/powinienem się skontaktować. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że niniejsza strona internetowa należy do serwisów internetowych IP:tourism, którego właścicielem jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX z siedzibą w Warszawie przy ul. Piastów Śląskich 49. Administratorem zbieranych danych osobowych za pośrednictwem niniejszej strony internetowej nie jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX, lecz podmioty turystyczne wybrane przez użytkownika strony, którym dane osobowe są na bieżąco przekazywane do wykorzystania i przetwarzania w celach odpowiedzi na zapytanie i w celach rejestracyjnych.

Ta reklama została wyświetlona : 2779314 razy

Ta reklama została wyświetlona : 2779314 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: Miedzyzdroje.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image