Międzyzdroje - Imprezy

Puby, dyskoteki, kluby i drink bary w Międzyzdrojach - zobacz gdzie warto imprezować. Imprezy w Międzyzdrojach potrafią zaspokoić gusta najbardziej wybrednych. Nieprzespane noce, piękne kobiety i świetna muzyka. Wyraź swoją opinię i zapoznaj się z oceną innych. Opinie poniższych pubów, dyskotek i klubów znajdziecie także na FORUM.MIEDZYZDROJE.COM!

 Zobacz imprezy
w Międzyzdrojach na mapie

mapa

Imprezy w Międzyzdrojach

Zakres cen: od 19.00 do 200.00 zł | Oceny 4,50/ 5 - 1 opinii

Copacabana (Międzyzdroje)

 ocena 0

0 oceniających

ul. Wesoła - Plaża, 72-500, Międzyzdroje

Copacabana jest nam znana z innych miejscowości i powiem szczerze, że wspominamy ją bardzo dobrze. Postanowiliśmy zobaczyć jaki klimat panuje w Międzyzdrojach. Spędziliśmy w Copacabanie naprawdę miły wieczór, opiszę jak wrażenia. Klubik znajduje się na samej plaży, idealny na letnie imprezki. Do środka przyciągają bardzo ładne kelnereczki. W ogole w klubie roi się od dziewczyn. Myślę, że to za sprawą miłej i profesjonalnej ochorny. Kolejny element, to muzyka, która jest naprawdę na dorbym poziomie. Dodatkowo w Copacabanie są organizowane koncerty np. Afromentala. Jeśli chodzi o bar -  do wyboru mamy praktycznie wszystko, od mocnych, po słabsze drinki. Polecamy Copacabanę, naprawdę warto !!!

Paradise - Pod Molo

 ocena 0

0 oceniających

www.podmolo.pl 

ul. Bohaterów Warszawy (Pod Molo), 72-500, Międzyzdroje

Tel: 0048 91 32 82 433

Ciekawe miejsce z różnorodną muzyką. Wszystkich spragnionych polskich i zagranicznych hitów zachęcamy do odwiedzenia Paradise. Obsługa przy barze działa jak należy, do wyboru mamy sporą ilość alkoholi. Sprawdźcie sami

Dechy - Pod Molo

 ocena 0

0 oceniających

www.podmolo.pl 

ul. Bohaterów Warszawy, 72-500, Międzyzdroje

Tel: 048 91 32 82 433

DECHY- taras letni, dancing

Zapraszamy codziennie od godziny 19:01!
Zabawa przy najlepszej tanecznej muzyce zagranicznej na żywo.
Największe hity lat 80' i 90', przeboje Polskie i zagraniczne.
Do tańca grać Wam będzie jedyny i niepowtarzalny "Juri"
Wesołe i skoczne Disco Polo, a wszystko to w jego własnych tanecznych aranżacjach!

Zapraszamy!

SCENA club restaurant

 ocena 4,5

1 oceniających

www.scena-club.pl 

ul. Bohaterów Warszawy 20, 72-500, Międzyzdroje

Tel: 664 50 22 22

czynne: CAŁY ROK: godz. 10:00 - 21:00

Restauracja i klub w jednym, takie połaczenie dobrze znamy z krajów śródziemnomorskich gdzie wieczorami restauracje zamieniają się w tętniące nocnym życiem kluby. Nie inaczej jest tym razem. Restauracja to wspaniały klimat. Wytrój tego miejsca idealnie odpowiada organizowanym tu wernisażom, konferencjom czy wreszcie imprezom muzycznym. Scena to cykliczne imprezy z muzyką na żywo występowali już tutaj min: Krystyna Prońko, Krzysztof Puma Piasecki Trio.

Zorganizowano tutaj "Wakacyjną Galę Gwiazd" zapewne kolejną atrakcją są "Złote gwiazdy" dla seriali "Ranczo", "Na dobre i na złe", "Daleko od noszy", które zdobią ściany restauracji. W lokalu możemy odnajdywać jeszcze wiele innych ciekawych pamiatek związanych z gwiazdami.

Jeżeli macie ochotę na dobre jedzenie i miłą dawkę rozrywki kulturalnej polecamy serdecznie "Scenę"